Product Image

Трпезариска Маса Со 6 Стола – Версаче

Трпезариска маса изработена од метал, висококвалитетно дрво и стакло, со десени од модниот тренд Версаче, кој ќе му даде луксузен изглед на вашатља трпезарија.

 

На залиха

ден 11,500.00