Product Image
Product Image
Product Image
Product Image

Маса За Дневна Соба

Комотна ниска маса за вашата дневна соба, изработена од висококвалитетно дрво, која беспрекорно ќе се вклопи во вашиот ентериер во дневната соба.

Достапна во две бои, бела и кафеава.

 

На залиха

ден 4,800.00