Фудбалска Топка Со Потписи

Висококвалитетна фудбалска топка, брендирана со најголемите светски клубови, украсена со потписите на тие клубови.

  • Барселона и Реал Мадрид.

На залиха

ден 350.00

Очисти избрано
Продавач: : Hilal Trejd

Висококвалитетна фудбалска топка, брендирана со најголемите светски клубови, украсена со потписите на тие клубови.

  • Барселона и Реал Мадрид.
Клуб

Barselona, Real Madrid

Reviews

Сè уште нема препораки.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака и оценка.

QR Code

QR Code
Вратете се на почетокот