Фудбалска Топка Од Клубови

Фудбалска топка брендирана со најголемите клубови на светот по најповолни цени.

  • Барселона, Реал Мадрид, Челзи, Манчестер Јунајтед.

На залиха

ден 250.00

Очисти избрано
Продавач: : Hilal Trejd

Фудбалска топка брендирана со најголемите клубови на светот по најповолни цени.

  • Барселона, Реал Мадрид, Челзи, Манчестер Јунајтед.
Клуб

Barselona, Chelsea, Manchester united, Real Madrid

Reviews

Сè уште нема препораки.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака и оценка.

QR Code

QR Code
Вратете се на почетокот