УСБ стик – флеш меморија

УСБ стик – флеш меморија – се користи за чување и пренос на податоци,исто така и за мп3 музика .

На залиха

ден 300.00ден 950.00

Очисти избрано
Продавач: : Moj Market

УСБ стик – флеш меморија

УСБ Меморија

16GB, 32GB, 4GB, 64GB, 8GB

Reviews

Сè уште нема препораки.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака и оценка.

QR Code

QR Code
Вратете се на почетокот