Трпезариска Маса Со 6 Стола – Версаче

Трпезариска маса изработена од метал, висококвалитетно дрво и стакло, со десени од модниот тренд Версаче, кој ќе му даде луксузен изглед на вашатља трпезарија.

 

На залиха

ден 11,500.00

Продавач: : Ipekyolu Dooel

Трпезариска маса изработена од метал, висококвалитетно дрво и стакло, со десени од модниот тренд Версаче, кој ќе му даде луксузен изглед на вашатља трпезарија.

 

Reviews

Сè уште нема препораки.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака и оценка.

QR Code

QR Code
Вратете се на почетокот