Табла со бројки

Оставете им порака на другите кога вие не сте присутни каде што ве бараат.

На залиха

ден 300.00

Продавач: : Moj Market

Табла со бројки.Таблата може да се користи на различни места :Во Автомобил,во канцеларија,на работа,,,на било кое место каде имаме потреба да прикажеме тел.број или време….итн

Reviews

Сè уште нема препораки.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака и оценка.

QR Code

QR Code
Вратете се на почетокот