Сијалица со конец

Сијалица со конец.Може да се користи на различни места каде што имате можност да ја закачите.Лед сијалица по желба можете да ја замените со друга…

На залиха

ден 200.00

Продавач: : Moj Market

Сијалица со конец.Вклучување и исклучување со конец.

Reviews

Сè уште нема препораки.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака и оценка.

QR Code

QR Code
Вратете се на почетокот