Сет Кружни Масички Со Морски Десен

Сет од 3 масички во кружна форма, изработени од метал, дрво и стакло, украсени со морски десен, погодни за широка употреба во вашиот дом или двор.

 

На залиха

ден 2,700.00

Продавач: : Ipekyolu Dooel

Сет од 3 масички во кружна форма, изработени од метал, дрво и стакло, украсени со морски десен, погодни за широка употреба во вашиот дом или двор.

 

Reviews

Сè уште нема препораки.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака и оценка.

QR Code

QR Code
Вратете се на почетокот