Работнички Кондури

Висококвалитетни работнички кондури, произведени од текстил и кожа, кои ќе ве заштитат при извршување на најразлични физички активности.

  • Достапни во два модели, ниски и високи.
  • Достапни во сите величини.

На залиха

ден 650.00

Очисти избрано
Продавач: : Hilal Trejd

Висококвалитетни работнички кондури, произведени од текстил и кожа, кои ќе ве заштитат при извршување на најразлични физички активности.

  • Достапни во два модели, ниски и високи.
  • Достапни во сите величини.
Модел

Високи, Ниски

Број

42, 43

Reviews

Сè уште нема препораки.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака и оценка.

QR Code

QR Code
Вратете се на почетокот