Работнички Кондури ИНГКО

Висококвалитетни, оригинал работнички кондури од добропознатиот бренд ИНГКО, за ваша безбедност при работ.

  • Достапни во две форми, високи и ниски.
  • Достапни во сите броеви.

На залиха

ден 1,250.00

Очисти избрано
Продавач: : Hilal Trejd

Висококвалитетни, оригинал работнички кондури од добропознатиот бренд ИНГКО, за ваша безбедност при работ.

  • Достапни во две форми, високи и ниски.
  • Достапни во сите броеви.
Модел

Високи, Ниски

Број

42, 43

Reviews

Сè уште нема препораки.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака и оценка.

QR Code

QR Code
Вратете се на почетокот