Полнач – Ајфон

УСБ Полнач за Ајфон смартфони

Во комплетот се содржи полнач за во автомобил на 12 волти и за дома на 220 волти…

На залиха

ден 180.00

Продавач: : Moj Market

Податоци: 5v DC 1A

Комплет полнач за Ајфон / смартфон.

Reviews

Сè уште нема препораки.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака и оценка.

QR Code

QR Code
Вратете се на почетокот