Полнач – адаптер 12 V/24 V – Smartfon

Полнач за мобител за во автомобил 1 Ампер 12 волти

На залиха

ден 100.00

Продавач: : Moj Market

Полнач 12 V/24 V – Smartfon 5 V 1 A

Reviews

Сè уште нема препораки.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака и оценка.

QR Code

QR Code
Вратете се на почетокот