Плакар Закачалка

Комотен плакар со закачалки, одличен за во ходник со огромен простор организиран на минимална зафатнина.

 

 

На залиха

ден 13,550.00

Продавач: : Ipekyolu Dooel

Комотен плакар со закачалки, одличен за во ходник со огромен простор организиран на минимална зафатнина.

 

 

Reviews

Сè уште нема препораки.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака и оценка.

QR Code

QR Code
Вратете се на почетокот