Паметна Маса

Паметна маса изработена од интелигентни системи кои на масата и овозможуваат да се тренсформира во неколку различни форми, за најразлична употреба, од маса за дневна соба, преку маса за јадење до трпезариска маса.

Достапна е во повеќе нијанси, а подетално можете да го погледнете и видеото во опис:

На залиха

ден 10,200.00

Продавач: : Ipekyolu Dooel

Паметна маса изработена од интелигентни системи кои на масата и овозможуваат да се тренсформира во неколку различни форми, за најразлична употреба, од маса за дневна соба, преку маса за јадење до трпезариска маса.

Достапна е во повеќе нијанси, а подетално можете да го погледнете и видеото:

 

Reviews

Сè уште нема препораки.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака и оценка.

QR Code

QR Code
Вратете се на почетокот