Наткасна За Телевизор

Модерна наткасна за Телевизор за вашата дневна соба, изработена од висококвалитетно медијапанско дрво, кое перфетно ќе се вклопи во вашиот ентериер.

 

На залиха

ден 7,700.00

Продавач: : Ipekyolu Dooel

Модерна наткасна за Телевизор за вашата дневна соба, изработена од висококвалитетно медијапанско дрво, кое перфетно ќе се вклопи во вашиот ентериер.

 

Reviews

Сè уште нема препораки.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака и оценка.

QR Code

QR Code
Вратете се на почетокот