Мемориски картички – микро сд

Мемориски картички – микро сд
Мемориските картички се користат најмногу за фотоапарати и смартфони…

На залиха

ден 300.00ден 600.00

Очисти избрано
Продавач: : Moj Market

Мемориски картички – микро сд

Големина GB

16GB, 2GB, 32GB, 4GB, 64 GB

Reviews

Сè уште нема препораки.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака и оценка.

QR Code

QR Code
Вратете се на почетокот