Маса За Дневна Соба

Комотна ниска маса за вашата дневна соба, изработена од висококвалитетно дрво, која беспрекорно ќе се вклопи во вашиот ентериер во дневната соба.

Достапна во две бои, бела и кафеава.

 

На залиха

ден 4,800.00

Продавач: : Ipekyolu Dooel

Комотна ниска маса за вашата дневна соба, изработена од висококвалитетно дрво, која беспрекорно ќе се вклопи во вашиот ентериер во дневната соба.

Достапна во две бои, бела и кафеава.

 

Reviews

Сè уште нема препораки.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака и оценка.

QR Code

QR Code
Вратете се на почетокот