Лед светилка и тастер

Лед светилка и тастер во едно.Оваа светилка е многу корисна за визби,подруми и простории каде немаме ел.енергија.Идеална е за викендички.Користете оригинални батерии за да трае подолго.

На залиха

ден 100.00

Продавач: : Moj Market

Лед светилка и тастер во едно.

Reviews

Сè уште нема препораки.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака и оценка.

QR Code

QR Code
Вратете се на почетокот