Комплет 4 Масичиња Со Ориентален Десен

Комплет од 4 масичиња изработени од висококвалитетно медијапанско дрво, украсено со ориенталистички десен на горниот дел, погодни за широка употреба во домот.

 

На залиха

ден 5,400.00

Продавач: : Ipekyolu Dooel

Комплет од 4 масичиња изработени од висококвалитетно медијапанско дрво, украсено со ориенталистички десен на горниот дел, погодни за широка употреба во домот.

 

Reviews

Сè уште нема препораки.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака и оценка.

QR Code

QR Code
Вратете се на почетокот