Комплет Масички Модерен Стил

Комплет 3 масички за широка употреба изработени од метал и висококвалитетно медијапанско дрво, изработени во модерен стил.

  • 3 Масички во различни големини.

На залиха

ден 2,400.00

Продавач: : Ipekyolu Dooel

Комплет 3 масички за широка употреба изработени од метал и висококвалитетно медијапанско дрво, изработени во модерен стил.

  • 3 Масички во различни големини.

Reviews

Сè уште нема препораки.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака и оценка.

QR Code

QR Code
Вратете се на почетокот