Комплет Дрвени Масички – Класик

Комплет од три дрвени масички за секаква употреба, изработени од висококвалитетно дрво во класичен стил.

  • 3 Масички подредени по големина во три различни големини.

На залиха

ден 4,750.00

Продавач: : Ipekyolu Dooel

Комплет од три дрвени масички за секаква употреба, изработени од висококвалитетно дрво во класичен стил.

  • 3 Масички подредени по големина во три различни големини.

Reviews

Сè уште нема препораки.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака и оценка.

QR Code

QR Code
Вратете се на почетокот