Екстерна батерија 5000 mah

Екстерна батерија 5000 mah – POWER BANK – Portable design 1A.5V.

На залиха

ден 480.00

Продавач: : Moj Market

Екстерна батерија 5000 mah

Reviews

Сè уште нема препораки.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака и оценка.

QR Code

QR Code
Вратете се на почетокот