Екстерна батерија 2500

Екстерна батерија / се користи за полнење на смартфони,таблети и сл..2500 mah

На залиха

ден 340.00

Продавач: : Moj Market

Екстерна батерија 2500 mah

Reviews

Сè уште нема препораки.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака и оценка.

QR Code

QR Code
Вратете се на почетокот