Блутут Звучник Привезок

Висококвалитетен Блутут Звучник во форма на елегантен привезок кој ќе се вклопу во секој ентериер и ќе ви пружи забава во секое време и на секое место.

 

На залиха

ден 450.00

Продавач: : Hilal Trejd

Висококвалитетен Блутут Звучник во форма на елегантен привезок кој ќе се вклопу во секој ентериер и ќе ви пружи забава во секое време и на секое место.

 

Reviews

Сè уште нема препораки.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака и оценка.

QR Code

QR Code
Вратете се на почетокот