Блутут Звучник Капсула

Висококвалитетен блутут звучник во форма на капсула, кој ќе ви пружи забава во секое време и на секое место!

 

На залиха

ден 400.00

Продавач: : Hilal Trejd

Висококвалитетен блутут звучник во форма на капсула, кој ќе ви пружи забава во секое време и на секое место!

 

Reviews

Сè уште нема препораки.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака и оценка.

QR Code

QR Code
Вратете се на почетокот